slovak hungarian english


KONTAKTYÉva Czifra - Open Art Studio
Bočná 2023/3.
Komárno 945 01
Slovakia

E-mail
Vaše objednávky, otázky môžete nám poslať na e-mailovú adresu: info @ openartstudio.sk .

Webshopy a objednávky
Vaše objednávky posielame s Magyar Posta Zrt. a so Slovenskou Poštou a.s.
Produkty, ktoré sú objednané cez našu Etsy, Sashe alebo Meska webshopy, sú odoslané do 1-7 pracovných dní od objednania, ako doporučený list 1. triedy.
Naše grafiky, produkty objednávané cez Redbubble.com budú vytvorené a odoslané cez Redbubble. Detaily môžete prečítať na webovej stránke Redbubble: Shipping and Delivery (Dodanie a pošta).

Naše produkty môžete objednať cez online obchodov:

Redbubble RB, ako REDBUBBLE: Redbubble je online obchod pre "handmade", originálne autorské výrobky. Ponúkame na predaj naše grafiky, grafické listy, tričká s potlačou, iPhone obaly, tašky, diáre, a mnoho ďalších produktov s potlačou pre našich zákazníkov po celom svete. Produkty s potlačou vyrába a odosiela Redbubble po celom svete.


Etsy E, ako ETSY: Etsy je internetový obchod pre "handmade", originálne autorské výrobky. Ponúkame na predaj naše ručne vyrobené sklenené šperky, originálne a digitálne grafiky, tričká s potlačou, a monho ďalších produktov pre našich zákazníkov po celom svete. Odoslanie produktov do 1-7 pracovných dní, balíky posielame ako doporučený list 1. triedy. Dodanie môže trvať až 7-15 pracovných dní.


Sashe S, ako SASHE: Sashe je internetový obchod pre "handmade", originálne autorské výrobky. Ponúkame na predaj naše ručne vyrobené sklenené šperky, originálne a digitálne grafiky, tričká s potlačou, a monho ďalších produktov pre našich zákazníkov zo Slovenskej a Českej Republiky. Odoslanie produktov do 1-7 pracovných dní, balíky posielame ako doporučený list 1. triedy.


Meska M, ako MESKA: Meska je internetový obchod pre "handmade", originálne autorské výrobky. Ponúkame na predaj naše ručne vyrobené sklenené šperky, originálne a digitálne grafiky, tričká s potlačou, a monho ďalších produktov pre našich zákazníkov z Maďarska. Odoslanie produktov do 1-7 pracovných dní, balíky posielame ako doporučený list 1. triedy.
Sme prítomní aj na webových stránkach sociálnych médií. Príďte a pripojte sa k nám tu:

Facebook F, ako FACEBOOK: Pridajte sa k nám na našej facebookovej stránke.
Nájdete tu najnovšie informácie, práce a fotografie z nášho obchodu.


Twitter T, ako TWITTER: Tweetujeme správy a fotografie z nášho obchodu, a zdieľame nové blogové príspevky.


Instagram I, ako INSTAGRAM: Náš aktívny Instagram účet, kde denne publikujeme a zdieľame fotografie o našej tvorbe v štúdiu (dokumentujeme tu hlavne nové sklenené šperky, grafiky, kresby a naše výlety po celom svete).
Wordpress blog   Facebook page   Behance portfolio   Twitter   Meska   Sashe   Etsy   Redbubble